Оренда авто Thrifty в аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес

Знаходьте й порівнюйте чудові пропозиції оренди авто від агенції Thrifty в аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес

Лос-Анджелес, CA, США - Лос-Анджелес (LAX)
11 жов. — 18 жов.
Те саме місце повернення
Лос-Анджелес, CA, США - Лос-Анджелес (LAX)
ср 11/10
Опівдні
ср 18/10
Опівдні
Вік водія:

Пропозиції оренди авто від Thrifty в аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес

Знайдіть ідеальне авто в оренду на momondo

Невеликі

₴1 331 - ₴2 283

Усі категорії авто

₴1 317 - ₴3 556

Найкращий час взяти авто класу Невеликі в оренду в агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес – це жовтень, коли ціни у середньому тримаються на рівні ₴1 331 за день. ₴1 331 за день – це на 22% дешевше за середньорічну ціну на оренду авто класу Невеликі від агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес, яка своєю чергою становить ₴1 696. У той час, як жовтень – це, можливо, найдешевший місяць, щоб взяти напрокат авто класу Невеликі від агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес, червень – це найдорожчий місяць. Однак навіть у цей час (червень) ви можете знайти вигідні пропозиції на автомобілі класу Невеликі в агенції Thrifty залежно від того, в який день ви бронюєте.

Найкращий час взяти авто класу Середні в оренду в агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес – це вересень, коли ціни у середньому тримаються на рівні ₴1 109 за день. ₴1 109 за день – це на 51% дешевше за середньорічну ціну на оренду авто класу Середні від агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес, яка своєю чергою становить ₴2 255. У той час, як вересень – це, можливо, найдешевший місяць, щоб взяти напрокат авто класу Середні від агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес, березень – це найдорожчий місяць. Однак навіть у цей час (березень) ви можете знайти вигідні пропозиції на автомобілі класу Середні в агенції Thrifty залежно від того, в який день ви бронюєте.


Відгуки про агенцію Thrifty

5,9
ЗбалансованийНа основі 328 перевірених відгуків
5,6Отримання/повернення
6,2Ціна-якість
6,6Комфорт
6,8Чистота


Візьміть авто напрокат в іншій агенції в аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес

Не знайшли ідеальне авто в агенції Thrifty? Порівняйте пропозиції на прокат авто від інших популярних агенцій у м. Аеропорт Лос-Анджелес.

Прокатні агенції Thrifty поблизу аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес

Нижче ви знайдете інформацію про всі прокатні пункти агенції Thrifty біля аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес, включаючи адресу та номер телефону
Переглянути пункти агенції Thrifty біля аеропорту Аеропорт Лос-Анджелес
9000 Airport Boulevard
+1 310 258 3000

Аеропорт Лос-Анджелес: оренда авто від Thrifty – поширені запитання

Які авто найчастіше орендують в агенції Thrifty в аеропорті Лос-Анджелес?

Найчастіше від агенції Thrifty в аеропорту Лос-Анджелес орендують авто типу Economy. Середня вартість оренди авто цього типу становить ₴1 533 на день. 25% користувачів віддають перевагу авто типу Economy від агенції Thrifty в аеропорті Лос-Анджелес через ціну, наявність і з огляду на запланований маршрут.

Де знайти пункти оренди авто агенції Thrifty в аеропорті Лос-Анджелес?

Якщо ви летите до аеропорту Лос-Анджелес, найближчий прокатний пункт агенції Thrifty розташовано за адресою 9000 Airport Boulevard. Контактні дані цього прокатного пункту: +1 310 258 3000.

Чи агенція Thrifty пропонує послуги трансферу або отримання авто в оренду з аеропорту Лос-Анджелес (LAX)?

Так, агенція Thrifty пропонує послуги трансферу з аеропорту Лос-Анджелес (LAX).


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Лос-Анджелеса)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.