
Поширені запитання про бронювання рейсів за складним маршрутом
Як працюють рейси за складним маршрутом?
Рейси за складним маршрутом, які інакше можна назвати рейсами з декількома зупинками, пропонують гнучкий спосіб подорожувати за кількома напрямками під час однієї подорожі. За допомогою одного бронювання можна організувати перельоти між декількома містами без необхідності окремих квитків на кожну ділянку. Уявіть собі це так: ви летите з пункту А до пункту В, звідти летите до пункту С, а потім повертаєтеся додому, щоб завершити свою подорож за складним маршрутом. За допомогою momondo можна зробити все це в одному бронюванні, навіть вибравши різні авіакомпанії для різних рейсів.
Чи можна заощадити гроші, забронювавши рейс за складним маршрутом замість окремих перельотів?
Коли ви летите за кількома міжнародними напрямками, часто дешевше бронювати квитки як один складний маршрут. Авіакомпанії зазвичай установлюють ціни так, щоб спонукати бронювання квитків в обидва боки, замість окремих квитків в один бік. Крім того, можна скористатися перевагами від партнерств і альянсів авіакомпаній, які покривають всі маршрути подорожі. Однак, якщо ви плануєте летіти в межах країни, після прибуття до першого пункту призначення кращим варіантом можуть бути бюджетні авіакомпанії, які пропонують недорогі тарифи в один бік. Ці авіакомпанії, як правило, не здійснюють рейси на далеку відстань і не дозволяють бронювати складні маршрути, тож варто порівняти ціни.
Які авіакомпанії дозволяють бронювати квитки на рейси за складним маршрутом?
Більшість великих авіакомпаній дозволяють бронювати квитки на складний маршрут, завдяки чому можна включити декілька пунктів призначення в один маршрут. Завдяки угодам код-шерингу та альянсам авіакомпаній ваша подорож може включати перельоти з кількома авіакомпаніями, але її все ж таки можна бронювати як єдину цілісну подорож. Turkish Airlines – улюблений серед користувачів momondo варіант для складних маршрутів. Однак майте на увазі, що бюджетні авіакомпанії, як правило, не пропонують варіанти квитків за складним маршрутом. Якщо ви плануєте короткі внутрішні перельоти, можливо, вам доведеться забронювати окремі квитки в один бік у бюджетних авіакомпаніях.
Як працює квиток на відкритий маршрут, і в чому він відрізняється від традиційної подорожі з кількома зупинками?
Відкритий прямий рейс схожий на рейс в обидва боки, але трохи інакше: він передбачає більше ніж два аеропорти. Це схоже на складний маршрут, оскільки ви відвідуєте кілька місць призначень, проте ключова відмінність полягає в тому, що відкритий прямий рейс усе ще працює як рейс в обидва боки. Замість того, щоб летіти з пункту А в пункт В та назад, відкритий прямий рейс прибуває до одного міста, але повертається з іншого. На відміну від рейсів за складним маршрутом, які включають перельоти між усіма пунктами призначення, відкриті прямі рейси вимагають від вас самостійно організувати подорож між деякими зупинками. Наприклад, ви можете летіти з Нью-Йорка до Берліна, подорожувати до Мюнхена поїздом, а потім повернутися додому звідти. Або ви можете летіти з пункту А в пункт В, потім з пункту В в пункт С і повернутися додому з іншого міста, вибравши інший вид транспорту. Обидва приклади вважаються відкритими прямими рейсами.
Поради від momondo щодо бронювання рейсів за складним маршрутом
- Найпопулярнішими серед користувачів momondo рейсами за складним маршрутом були Turkish Airlines та Lufthansa.
- Ви можете навіть відвідати кілька напрямків за одну подорож без потреби у бронюванні складного маршруту. Шукайте рейси з довшими пересадками, які дали б вам додатковий час, щоб оглянути місто перед наступним рейсом.