Як знаходити дешеві авіаквитки

Хочете знати, як знайти найдешевші авіаквитки? Познайомтеся з актуальними тенденціями і дізнайтеся, як знаходити найнижчі ціни на авіарейси

Категорія Hовини та поради

Дата 04/11/2016

Досі не знаєте, як знаходити дешеві авіаквитки? Ми вам допоможемо! Незалежно від мети поїздки, підготовлене нами Щорічне дослідження цін на авіаквитки стане вашим надійним путівником до найвигідніших пропозицій від авіакомпаній. Скористайтеся трьома простими порадами під час наступного планування подорожі і ви значно заощадите.

afs-2016__infographic_ua

Коли краще бронювати авіаквитки?

Скоріш за все, ви знайдете найвигідніші ціни на авіаквитки, забронювавши їх за 56 днів до поїздки, що на три дні більше, ніж минулого року. Найдорожче квитки на літак коштують у день відльоту – так само, як і минулого року.

Але як вирахувати 56 днів до поїздки? Просто скористуйтесь нашим калькулятором. Виберіть дату запланованого відльоту і ви дізнаєтеся, коли краще шукати і бронювати авіаквитки.

Можливість додаткової економії пропонує Інформація про ціну на momondo: проведіть пошук і натисніть кнопку Інформація про ціну на сторінці з результатами. Ви будете одержувати до двох повідомлень на тиждень у разі істотної зміни ціни на авіаквитки, а також щотижневий звіт з усіма змінами, тож ви ніколи не пропустите найвигідніші пропозиції від авіакомпаній!

Читати більше: перевірте, чи ви нічого не забули з нашого повного списку речей для вдалої подорожі

У який день летіти?

Якщо у вас є можливість вибору, намагайтеся летіти у вівторок, коли квитки на літак найдешевші, та уникайте субот. Ці два дні не змінилися в порівнянні з минулим роком. Початок відпустки у вівторок також означає короткий робочий тиждень після повернення додому, однак краще виділити день чи два для розпакування речей, прання та повернення до реальності.

Читати більше: сім порад, як уникнути збою біоритмів під час зміни часових поясів

У який час летіти?

Значно вигідніше бронювати вечірній авіарейс (з 18:00 до півночі) замість ранкового (з півночі до 10:00). Минулого року найдешевші квитки на літак можна було придбати також на вечірні рейси, натомість найдорожче квитки коштували на денні рейси (з 10:00 до 15:00). Звичайно, час прибуття залежить від обраного напрямку, і хоча ми не знаємо, чи виграєте ви у часі чи навпаки трохи програєте, одне ми знаємо напевно – вечірні рейси заощадять ваші кошти.

Читати більше: дізнайтеся, як одержати безкоштовне покращення класу квитка під час наступного перельоту

Тепер, коли ви знаєте всі нюанси щодо вигідного придбання квитків на літак, дізнайтеся найкращий час для пошуку та бронювання авіаквитків за допомогою нашого калькулятора – і придбайте квитки за найнижчою ціною!

Все забронювали і готові рушати в дорогу? Дізнайтеся, як придбати найкращий туристичний страховий поліс, а також перевірені способи знайомства з місцевими під час подорожі
Цьогорічне дослідження цін на авіаквитки виявило деякі зміни в порівнянні з минулим роком, а саме змінився найвигідніший час для бронювання та перельоту. Причина цьому – звичайна ринкова конкуренція (більше лоукостів і традиційних авіакомпаній знижують ціни на квитки), що спонукає людей бронювати авіаквитки раніше, а також розмір нашої вибірки (минулого року ми аналізували 12,6 мільярдів цін у пошукових результатах, цього року ця цифра вже становила 13 мільярдів).

Опубліковано

04/11/2016