logo

Цікавитесь, куди можна поїхати без візи? Ми зібрали для вас найкращі путівники місцями, куди можна вирушити хоч сьогодні. Вся корисна інформація про подорожі до безвізових країн, що побачити та спробувати - в одному місці.

Безвізові напрямки світу

Як подорожувати без зайвого клопоту? Обирайте країни, в які віза не потрібна, бронюйте квитки - і вперед. А ми підкажемо вам, що цікавого побачити. Ми створили список країн, куди українці можуть потрапити без візи, а також підготували поради для тих, хто хоче отримати біометричний паспорт та почати подорожувати вже зараз.

Безвізові країни Європи

Влітку 2017 року українці отримали можливість подорожувати до країн Європи без віз. Єдине, що вам потрібно для цього - наявність біометричного паспорту, тому саме час планувати наступну мандрівку. Безкінечні пляжі Португалії, французькі замки та італійські острови - цей регіон здатен запропонувати чималу кількість місць, які варто побачити у своєму житті. Не забуваємо про Туреччину та Кавказ, які були безвізовими для України ще раніше.

Безвізові країни Азії

Країни постійного тепла та неймовірної природи, в які можна потрапити без візи - Азія здатна показати природні дива та зігріти вас посеред суворої зими. Пориньте в джунглі Шрі-Ланки, здійсніть похід гірськими вершинами Непалу або побачте безкрайні пляжі Індонезії

Безвізові країни Америки

Насолодіться прекрасними краєвидами та культурою Америки - далеких заокеанських країн, які варто відвідати хоча б раз у житті. Як не дивно, але практично вся Південна Америка дозволяє громадянам України безвізовий в'їзд. Тому якщо вам випаде нагода потрапити та інший бік планети - спробуйте побачити якомога більше країн та пізнати культуру Латинської Америки.