Довідка

momondo – це пошукова система, яка знаходить та порівнює найкращі ціни на авіарейси, готелі та авто. Ми абсолютно безкоштовні та не додаємо ніяких комісій.

 • Чи включаються комісії та збори у ціну?

  Ми намагаємось включати всі обов’язкові комісії та збори у ціну, яку ми відображаємо. Нашою метою є створення прозорої та чесної системи відображення цін і ми невпинно працюємо над досягненням цієї мети.

  Головною перепоною для нас є всі приховані та мінливі додаткові збори, які агентства включають до ціни. Ми намагаємося відображати вартість без жодних доплат для більшості наших користувачів, але часом трапляється, що підсумкова ціна виявляється вищою залежно від способу оплати. Детальніше про це ви можете дізнатися на сторінці із результатами пошуку авіаквитків.

 • Чи піднімає momondo ціни на авіаквитки?

  Ні, зовсім ні! momondo ніколи не відслідковує IP і не використовує сookies, щоб маніпулювати ціною. Ми виконуємо пошук у режимі реально часу та знаходимо найкращі пропозиції на час пошуку. Ми не намагаємося підвищіти ціни, тому що ми завжди прагнемо надавати нашим користивачам тільки найкращі результати.

 • Як працює гарантія ціни на готелі?

  Гаранція ціни забезпечує те, що ви отримаєте найкращу можливу ціну на готелі у будь-якій точці світу.

  1. Ви бронюєте готель
  2. Раптом, протягом 24 годин ви знаходите нижцю ціну
  3. Ви використовуєте гарантію ціни
  4. Різниця у ціні буде вам відшкодована
 • Як часто ви оновлюєте курс валют?

  Ми оновлюємо курс валют кожний день. Зауважте, що валюти на momondo та на сайті партнерського агентства можуть бути різними.

 • Що робити, якщо інформація на momondo не відповідає дійсності?

  Наша основна мета – це показувати найнижчі ціни та найправдивішу інформацію. Таким чином, ми будемо вдячні, якщо ви напишете нам відгук про проблеми на сайті, які ви помітили. Будь ласка, надайте нам усю можливу інформацію про свій пошук включаючи напрямки, дати, а також назву агентства, на яке ви перейшли. Після цього ми зможемо почати працювати над цією проблемою.

 • Чи продає momondo авіаквитки?

  Ні, ми не продаемо квитки і не виконуємо бронювання на нашому сайті. Ви бронюєте авіаквиток, готель або авто на сайті компанії, куди ви переходите від momondo.

 • До кого мені звернутися з питань щодо бронювання?

  Якщо у вас виникли проблеми з бронюванням, або ви хочете його змінити, ви маєте подзвонити агентству, де ви зробили бронювання. Якщо ви не пам’ятаєте у якого саме агентства ви купити квиток, ви можете знайти цю інформацію у email, який отримали. Також ви можете знайти назву агентства у банківському рахунку. Momondo не зберігає жодної інформації щодо вашого бронювання, тому ми, на жаль, не можемо надати вам жодної інформації про це.

  Питання щодо прокату авто слід вирішувати за телефоном або по email, які зазначені у вашому підтвердженні бронювання.

 • Чи можна довіряти компаніям на вашому сайті?

  Так! Ми працюємо тільки з тими агентствами, які ми вважаємо надійними та з якими ми постійно підтримуємо контакт, щоб переконатися, що вони задовольняють усі наші вимоги.

 • Що мені слід перевірити перед завершенням бронювання?

  Перед завершенням бронювання на сайті продавця, вам слід уважно перевірити введену інформацію, таку як:

  • Дати подорожі
  • Аеропорти виліту та прибуття
  • Кількість пасажирів
  • Імена пасажирів, як у паспорті
  • E-mail
 • Як працює календар цін?

  Календар цін - це огляд найнижчих цін, знайдених нашими користувачами на певному маршруті. Завдання календаря цін - надати вам уявлення про коливання цін на авіарейси та визначити найвигідніші дати для подорожі. Проте ви маєте зробити власний пошук, тому що ціни у календарі могли змінитися з того часу, коли їх знайшов останній користувач.

 • Як працює інформація про ціну?

  Після пошуку конкретного рейсу, ви можете підписатися на інформацію про ціну. Після цього ви будете отримувати emailз цінами на цьому маршруті. Будь ласка, зазначте, що іноді ціна може змінитися у проміжок часу між тим, коли ми знайдемо нову ціну і тим коли ви отримаєте email.

 • Що таке «найкращий авіаквиток»?

  «Найкращий авіаквиток» - це рейс, який представляє найкращу комбінацію між ціною та часом перельоту. Ми пропонуємо цю функцію, тому що інколи краще заплатити трошки більше, аніж мати 12-годинну зупинку між рейсами.

 • Чи можна шукати групові авіаквитки на momondo?

  Можете обрати до 9 дорослих і до 7 дітей кожного разу, коли ви виконуєте пошук.

 • Чи можна спланувати складний маршрут на momondo?

  Так, можна. Просто оберіть 'Складний маршрут' у полі 'Тип поїздки'.

 • Де можна знайти квитки на потяг на momondo?

  Ми включили пошук ЗД квитків у пошук авіаквитків. Ми вважаємо, що це більш ефективно ніж створення окремого пошуку, тому що це надає можливість порівнювати одночасно авіаквитки та ЗД квитки.

 • Як найефективніше залишити відгук на momondo?

  Ваш відгук дуже важливий та допомагає нам покращувати нашу роботу. Коли ви зв’язуєтесь з нами, будь ласка, надайте нам максимум інформації про ваш запит, включаючи дати подорожі, пункт призначення та агентство, на сайт якого ви перейшли. Ця інформація допоможе нам розв’язати усі можливі проблеми.

Зворотній зв'язок

За допомогою нашої форми зворотнього зв'язку ви можете залишати коментарі чи пропозиції або повідомляти про проблеми.


Зауважте

Будь ласка, зверніть увагу на той факт, що ми не онлайн туристичне агенство та не продаємо авіаквитки. Якщо у процесі або після бронювання у вас виникли якісь питання, звертайтесь на пряму у службу підтримки авіакомпанії або агенства, де ви і придбали квиток.

Наші контакти

Location momondo A/S
Løvstræde 1
DK-1152 Copenhagen K
Denmark
Phone: +45 78788111 (Дзвінки платні, згідно з міжнародними тарифами вашого оператора)

Реєстрація компаніїDenmark, CVR 20181397

Feedback