Отримуйте високі комісійні в рамках Партнерської програми momondo

Станьте партнером компанії momondo, щоб допомогти своїм клієнтам швидко та легко знаходити дешеві авіаквитки, а водночас отримуйте прибуток!

Вигоди для Вас

  • Вам виплачуватиметься комісія в розмірі 50-60% від результативних переходів на веб-сайти наших постачальників (авіакомпаній, дешевих перевізників або онлайнових туристичних агентств).
  • Приєднання до потужної, авторитетної та шанованої торгівельної марки, що швидкими темпами здобуває світову популярність. Ми очікуємо щонайменше 100% щорічного зростання.
  • Доступ до унікальних засобів creative, які доповнюють ваш сайт корисними функціональними можливостями, а також дозволяють вашим клієнтам знаходити найкращі в мережі авіаквитки.
  • Безкоштовне приєднання та простота налаштування.

Чи зможе Ваш сайт співпрацювати з momondo

Компанія momondo відкрита для співпраці з будь-якими інформаційними ресурсами, проте найкращі результати отримують, як правило, туристичні та розважальні веб-сайти, або сайти, присвячені певній місцевості. Якщо ви представляєте невеликий незалежний блоґ або величезний туристичний сервіс, ми з задоволенням розглянемо вашу заявку й будемо раді вітати вас в числі наших партнерів.

Контактна інформація

Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи вам потрібна допомога, напішіть на нашу електронну скриньку або зателефонуйте.

E-mail: affiliate@momondo.com