Про Компанію

Що ми робимо

momondo – це безкоштовний глобальний пошуковик, який порівнює мільйони дешевих авіарейсів, готелів та сервісів оренди авто.

Ми надаємо достовірну інформацію про доступні варіанти мандрівок без додаткових комісій.

Ми не продаємо авіаквитки, не здійснюємо бронювання готелів і не здаємо авто в оренду – ми показуємо доступні ціни і пропонуємо обрати найвигідніший варіант лише вам. В один клік ми перенаправляємо вас до обраного вами сайту, де ви можете завершити бронювання.

Сьогодні ми доступні для мандрівників у понад 30-ти країнах і отримали міжнародне визнання за наші унікальні продукти і сервіс. Ми отримали рекомендації від провідних світових медіа, таких як New York Times, Forbes та The Daily Telegraph, а також численні нагороди в номінаціях Best Meta Search Website, Best Use of Social Media та Best Airfare Search Site.

Наше бачення

Ми вважаємо, що будь-хто повинен мати можливість подорожувати. Наше бачення – це світ, де наші відмінності стають джерелом натхнення та розвитку, а не стереотипів і нетолерантності. Наша мета – мотивувати кожного пізнавати світ та бути відкритим, щоб всі змогли відкрити для себе різноманітність цього світу.

Let’s Open Our World

Ми були засновані в 2006 році, а сьогодні більше 250 осіб з-понад 40 країн світу працюють у нашому головному офісі в Копенгагені, Данія. momondo керується компанією KAYAK, незалежним дочірнім підприємством The Priceline Group. Нас дуже надихає наша робота, і ми пишаємося можливістю відкривати світ для людей звідусіль.

Щоб дізнатися більше про наше бачення відкритого світу, відвідайте www.momondo.ua/letsopenourworld

stay curious


Зауважте

Будь ласка, зверніть увагу на той факт, що ми не онлайн туристичне агенство та не продаємо авіаквитки. Якщо у процесі або після бронювання у вас виникли якісь питання, звертайтесь на пряму у службу підтримки авіакомпанії або агенства, де ви і придбали квиток.

Feedback