Про Компанію

Що ми робимо

momondo – це безкоштовний глобальний пошуковик, який порівнює мільйони дешевших авіарейсів, готелів та сервісів оренди авто.

Ми повністю незалежні від авіакомпаній та туристичних агенцій, а це означає, що ми можемо надати достовірну інформацію про доступні варіанти мандрівок без додаткових комісій.

Ми не продаємо авіаквитки, не здійснюємо бронювання готелів і не здаємо авто в оренду – ми показуємо найкращі ціни і пропонуємо обрати найвигідніший варіант лише вам. В один клік ми перенаправляємо вас до обраного вами сайту, де ви можете завершити бронювання.

Сьогодні ми доступні для мандрівників у понад 30-ти країнах і отримали міжнародне визнання за наші унікальні продукти і сервіс. Ми отримали рекомендації від провідних світових медіа, таких як New York Times, Forbes та The Daily Telegraph, а також численні нагороди в номінаціях Best Meta Search Website, Best Use of Social Media та Best Airfare Search Site.

Наше бачення

Ми вважаємо, що будь-хто повинен мати можливість подорожувати. Наше бачення – це світ, де наші відмінності стають джерелом натхнення та розвитку, а не стереотипів і нетолерантності. Наша мета – мотивувати кожного пізнавати світ та бути відкритим, щоб всі змогли відкрити для себе різноманітність цього світу.

Let’s Open Our World

Ми були засновані в 2006 році, а сьогодні більше 250 осіб з-понад 40 країн світу працюють у нашому головному офісі в Копенгагені, Данія. momondo – це незалежний бренд у складі дочірньої компанії KAYAK, що є частиною The Priceline Group. Нас дуже надихає наша робота, і ми пишаємося можливістю відкривати світ для людей звідусіль.

Щоб дізнатися більше про наше бачення відкритого світу, відвідайте www.momondo.ua/letsopenourworld

stay curious


Зауважте

Будь ласка, зверніть увагу на той факт, що ми не онлайн туристичне агенство та не продаємо авіаквитки. Якщо у процесі або після бронювання у вас виникли якісь питання, звертайтесь на пряму у службу підтримки авіакомпанії або агенства, де ви і придбали квиток.

Feedback