Пошук авіаквитків на рейси Alitalia

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Alitalia

Пунктуальність
81%
Затримки рейсів
8%
Скасування рейсів
1%
Ручна поклажа
56х36х23
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

Італійську авіакомпанію Alitalia було засновано в 1946 р.  під назвою Aerolinee Italiane Internazionali. Сьогодні це найбільший перевізник Італії зі штаб-квартирою у Римі.

Основна «спеціалізація» авіакомпанії «Аліталіа» – рейси в межах Італії та Європи. Також літаки Alitalia здійснюють регулярні рейси до Азії (Токіо), США (Нью-Йорк, Бостон, Маямі), Південної Америки (Бразилія і Аргентина), Росії, Африки (ПАР). Серед найпопулярніших напрямків – рейси до Риму, Парижу, Мадриду, Франкфурту. Влітку пропонуються сезонні рейси до курортних міст Греції, Іспанії та Італії. Флот перевізника налічує близько сотні літаків: на далекомагістральних використовуються переважно Airbus A330 і Boeing 777, на рейсах середньої дальності – Airbus А319, А320 і А321.

Офіційний сайт Alitalia: alitalia.com


Практична інформація для пасажирів Alitalia

Alitalia: реєстрація на рейс

Онлайн-реєстрація доступна за добу до вильоту – використовуйте офіційний сайт Аліталія. Зареєструватися, роздрукувати посадковий талон і вибрати місце можна максимум за 2 години до вильоту на міжнародних рейсах і максимум за 1 годину до вильоту на внутрішніх рейсах.

Також можна пройти швидку реєстрацію у кіосках самообслуговування – ця послуга доступна в аеропортах Амстердама, Афін, Бостона, Франкфурта, Лондона («Хітроу»), Ніцци, Парижа («Шарль-де-Голль» і «Орлі»), Сан-Паулу, Токіо. В інших аеропортах можна скористатися звичайною реєстрацією на стійках. Час її закінчення залежить від аеропорту і становить 40–60 хвилин до вильоту для міжнародних рейсів і 35 хвилин до вильоту для внутрішніх. Пасажири, що беруть у подорож тварину, мають підійти до стійки реєстрації не менш ніж за 90 хвилин до вильоту.

Alitalia: вартість багажу

У тарифі Light безкоштовного зареєстрованого багажу немає. У тарифі Економ дозволяється 1 місце багажу вагою до 23 кг, в Преміум економі – 2х23 кг. У Бізнес-класі можна провозити 2 місця багажу до 32 кг кожне. В Комфорт-тарифі (Рим–Мілан) дозволяється також 2 місця багажу до 23 кг. Максимально дозволений розмір кожного місця багажу – 158 см.

На рейсах у межах Італії, Європи та Північної Африки багаж з наднормативною вагою або додаткове місце багажу коштуватиме 60 євро. На рейсах до Близького Сходу – 75 євро, до Японії і Бразилії – 100–200 євро. Якщо багаж Alitalia перевищує норму за розміром (від 158 до 203 см), доведеться заплатити 60 євро (внутрішні рейси), 80 євро (рейси Європою та Північною Африкою) або 300 євро (усі інші напрямки).

Alitalia: ручна поклажа

На борт літака пасажирам дозволяється брати лише одне місце ручної поклажі вагою до 8 кг. Максимальний розмір ручної поклажі Alitalia становить 55х35х25 см. Також із собою можна провезти сумку, портфель або чохол з ноутбуком.

Харчування Alitalia

В Економ-класі безкоштовні закуски і напої пропонують на міжнародних перельотах. На далекомагістральних рейсах пропонують два меню на вибір. У Преміум економі пасажирам доступні гарячі страви, закуски або сніданок залежно від часу вильоту і тривалості польоту, а також холодні і гарячі напої. У Бізнес-класі (Business Class Long Haul і Business Class Medium Haul) є великий вибір блюд італійської кухні, алкогольні та безалкогольні напої.

Alitalia: обмін квитків

У тарифі Economy Saver внесення змін в бронювання або повернення квитка неможливі. Тариф Economy Classic дозволяє вносити зміни в квиток з доплатою, при цьому повернення квитків Alitalia не дозволяється. В Economy Flex і Business Flex можна змінювати деталі або здавати квиток без доплати. В Economy Flex або Business Classic можна змінювати або скасовувати квитки Alitalia лише на деякі рейси.

Бонусна програма Alitalia

В межах програми лояльності «Аліталія» MilleMiglia клієнти перевізника можуть збирати милі за кожний рейс Alitalia, покупку товарів у 60 торгових партнерських компаній тощо. Потім за допомогою цих миль можна купити преміальні квитки (від 10 тисяч миль) або підвищити клас обслуговування. Також бали можна витратити на оплату багажу Alitalia. Зареєструватися в програмі можна онлайн на офіційному сайті «Аліталія». Після реєстрації вам будуть нараховані 2000 привітальних миль. Після нарахування 20 тисяч бонусних миль пасажир отримує членську картку клубу Ulisse, яка надає право користуватися додатковими перевагами.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні