Про Компанію

Подорожувати значить жити без кордонів. Подорожувати означає розпалювати внутрішню іскру природньої цікавості, яка спонукає нас на нові відкриття. Вона змушує нас шукати нові шляхи та бачили світ у яскравих барвах кожного дня. Постійно відкривати щось нове – людей, обличчя, жести, світ несподіваних можливостей.

У 2006 році невелику групу кмітливих та відданих своїй справі данських розробників об’єднала ідея – відкрити світ. Змінюючи догми авіаційної індустрії, вони створили momondo: безкоштовну та незалежну туристичну мета-пошукову систему авіаквитків, яка пропонує безліч тарифів для кожного. За допомогою своїх виняткових навичок у програмуванні та побудові роботів, вони надали людям з усього світу можливість отримати доступ до найкращих авіаквитків.

Компанія momondo заснована на рідкісному поєднанні людяності та технологічності, започаткованих данським підприємцем Торвальдом Стігсеном. Завдяки своєму різносторонньому досвіду в IT та театральній справі, він зумів поєднати унікальні якості - креативність та структурованість. Основною ціллю завжди було створення глобального бренду. Це не просто інструмент для пошуку авіарейсів – це сміливий та барвистий всесвіт подорожей, надихаючий на нові відкриття та пригоди.

Мета-пошук авіаквитків – це не просто сухі дані, це можливість перетворити їх на натхнення. Обробляючи десятки тисяч кілобайтів інформації, ми створюємо щось більше і надаємо кожному можливість закохатися у мандри.

Зрештою, це все для людей. Ми об’єднуємо людей та їхні історії. Що може бути краще?!


Зауважте

Будь ласка, зверніть увагу на той факт, що ми не онлайн туристичне агенство та не продаємо авіаквитки. Якщо у процесі або після бронювання у вас виникли якісь питання, звертайтесь на пряму у службу підтримки авіакомпанії або агенства, де ви і придбали квиток.

Feedback